top of page
pexels-sevenstorm-juhaszimrus-443383.jpg

Klientu atsauksmes

Mārtiņš Jankovskis, “Logu remonts” valdes loceklis.

Rolltech stikla profilus izmantojam, jo tie ir ļoti kvalitatīvi, un, cik man zināms, Latvijā tos izmanto vairums stikla pakešu ražotāju. Mums svarīgs ir serviss, ko nodrošina ThermEco. Stikla profilus var ļoti viegli pasūtīt, tie ir uz vietas Latvijā, nav jāgaida nedēļas vai pat mēneši. Uzņēmuma saimnieks Andris atsaucīgi komunicē un rūpējas par to, lai klients saņemtu savlaicīgi sev nepieciešamo preci, kā arī mums izdevās vienoties par nelielām piegādēm un izdevīgiem piegādes nosacījumiem. Esam neliels uzņēmums, un ir ļoti patīkami, ka pret mums attiecas ar tādu pašu atbildību un atsaucību, kā pret miljonu uzņēmumu.

Novēlam ThermEco  veiksmi arī turpmāk!

Aivars Albrekts, “Stikla Centrs” ražošanas vadītājs.

Pieņemama kvalitāte, operatīva produkcijas piegāžu organizēšana un konkurētspējīga cena – tie ir faktori, kādēļ profilus stikla pakešu ražošanai pasūtam caur ThermEco jau vairāk kā desmit gadu. Mūsu noliktavas pārzinim ar piegādāju ir viegli komunicēt, jo  tas reaģē raiti un atsaucīgi.Liels pluss ir tas, ka ThermEco ir noliktava Jelgavā. Tāpēc mēs varam ļoti operatīvi saņemt produkciju, mums nav vienmēr jāpasūta lielu daudzumu stikla pakešu profilu, varam pasūtīt tik, cik vajag konkrētajam pasūtījumam. Produkcija parasti tiek piegādāta konteineros vai arī speciālos iepakojumos, tā atnāk kvalitatīva. Ne reizi nav bijušas problēmas.

Sadarbību vērtējam kā produktīvu un to turpināsim.

Reinis Liepiņš, SIA “ALTEHS” uzņēmuma vadītājs. 

ThermEco regulāri pasūtam profilus stikla pakešu ražošanai, no viņu puses sadarbība vienmēr ir vērsta uz rezultātu. Lai kāds būtu mūsu pasūtījums, uzņēmuma vadītājs Andris ļoti atsaucīgi iesaistās un organizē pasūtījuma procesu. Mēs varam paļauties, ka saņemsim tieši tādas specifikācijas produktu, kādu esam pasūtījuši,  un norunātajā laikā.

Iesaku ThermEco kā uzticamu sadarbības partneri.

bottom of page